NYNÍ NOVINKA - VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ!

Tak bezchybný a dokonalý permanentní make-up obočí tu ještě nebyl. Pomocí této nové, patentované technologie (ruční perová metoda TAFFY) ani nerozeznáte, že se nejedná o přirozené obočí, nýbrž o make-up. K pigmentaci dochází jedním pohybem po celé draze chloupku. Dále už se nemusíte obávat poněkud náhodného výsledku jako u klasických metod aplikaci permanentního makeupu. Jako obvyklé můžete se spolehnout na stoprocentní sterilitu a rychlou proměnu.

Před aplikaci mukeupu
Po aplikaci pérovou metodou
perova metoda make upu perova metoda
perova metoda make-upu perova metoda
perova makeup 09pred perova makeup 09po
obočí - perova metoda obočí - perova metoda
perova metoda perova metoda

Jak funguje perová metoda make upu obočí a jaké jsou další výhody TAFFY?

Naše nová perová metoda TAFFY vláskování obočí vytváří efekt přírodních chloupků. Pomocí speciálního perka je možné provádět rekonstrukci a kompletaci chloupků obočí, tedy celkové dokreslení nebo jen zahuštění. Jednotlivé chloupky je možné provést velmi tenké i hrubší, to už záleží pouze na vašem přání. Krásné, precizně upravené obočí máte vyčarované do hodiny.

Velikou výhodou zákroku je rychlé hojení a jen mírný otok, takže zanedlouho máte obočí jako ze škatulky na hodně, hodně dlouhou dobu. Nyní je to nejkratší cesta k novému, perfektnímu a přirozeně vypadajícímu obočí.

Pokud tedy hledáte profesionály permanentního makeupu obočí, jsme tady pro Vás! 

Volejte na moje číslo:

+420  608 266 074 - salon JASMÍN

(Váš specialista na permanentní make-up)