Kniha návštěv. Recenze a diskuse - salon Jasmín

Vážení zákazníci,
jelikož si svých klientů cením a chci jim vycházet maximálně vstříc, napište mě své názory, zkušenosti a podněty.
Vaše rady, jak můžu pro Vás své služby zdokonalit, uvítám.
Váš názor je pro mě velmi důležitý.
Poznámka: Ochrana soukromí - Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněná u příspěvku.

Elena – majitelka salonu Jasmín  

Radka Kovandova

Pani Elenka je velice profesionalni a rada ji doporucim. Jsem vice nez spokojena s novym obocim. Rozhodne budu letat do Prahy pro dalsi permanentni makeup. Cena je velice prizniva a celkova procedura bezbolestna. Tesim se na ocni linky a rty. Dekuji jeste jednou :)

8. 4. 2019 17:50
Marcela

Pani Elenku mohu všem jen doporučit. Profesionální přístup a výborný výsledek. Salon jsem navštívila již opakovaně a vždy max spokojenost. Vlídný,  vstřícný a citlivý přístup. Vždy odcházím s výborným pocitem, jelikož per.make-up není nic příjemného, ale zde se klade důraz, aby bylo co nejméně bolestivé a krásně po celou dobu Elenka s klientkou komunikuje a tím vás i odprostí od soustředění se na bolest, takže ve finále jste překvapená ,, to už to je ? :-) ,, Dělají zde maximum pro spojenost a tak to má být a proto se také vracíme zpět 

Přeji moc moc dalších spokojených klientek 

16. 6. 2018 20:20
Elena Verbicka

Děkuji moc krát za vaši recenze

6. 10. 2018 14:16
Natálie

Před dvěma týdny jsem si nechala poprvé udělat permanentní make-up. Byla jsem z toho celkem nervózní. Věřila jsem ale tomu, že je paní Verbická profesionálka. A výsledek mě nezklamal! :-) Mám teď nádherné obočí, které vypadá naprosto přirozeně. V Salónu Jasmín jsem si navíc nádherně odpočinula. Jedinou nevýhodou je to, že člověk před tím nemůže pít kávu, což pro mě bylo hodně náročné, ale výsledek rozhodně stojí za to!

23. 4. 2018 12:10
Elena Verbicka

Děkuji moc krát, budu se snažit  i nadále poskytovat nejlepší služby během ošetření

6. 10. 2018 14:14
Hana

Nechala jsem si u paní Ellen udělat semipermanentní make-up obočí metodou Taffy a jsem velice spokojená. Paní Ellen je profesionální a velice milá. Před zákrokem jsme s paní Ellen udělali navrh obočí a bylo mi vysvětleno jak se zákrok provádí. Po zákroku mi paní Ellen vysvětlila jak se o to obočí mám starat aby výsledek byl optimální. Moji mamince se moje nové obočí tak líbilo ze si ho nechala udělat taky u paní Ellen a je  velice spokojená. Na příští semipermanentní make- up jdu jen k paní Ellen. 

Moc vám děkuji paní Ellen za krásné obočí ! 

18. 1. 2018 4:38
Zuzana B.

Absolvovala jsem u paní Eleny v salónu Jasmin permanentní make-up horních linek a jsem velmi spokojená. Líbil se mi profesionální přístup paní Eleny, hezké prostředí v centru Prahy a samozřejmě také výsledek precizně provedených linek (paní Elena má neuvěřitelně pevnou ruku). Byla jsem také na třech korekcích, vždy si pro mě paní Elena našla rychlý termín v odpoledních hodinách, který mi vyhovoval. Už na začátku mě seznámila s tím, jak mám o make-up pečovat v průběhu hojení a také mě upozornila na to, že jak se linky hojí, tak kůže pracuje a pigmentace se mění občas barva nechytne úplně všude, proto také tři korekce, ale s tím jsem počítala od začátku, jsem totiž dost perfekcionista. Měla jsem svou jasnou představu o tom, jak by linky měly vypadat, což se povedlo, paní Elena mi doporučila i linky spodní, nad čímž budu uvažovat. Salón Jasmín mohu jen doporučit, jinam už rozhodně nepůjdu.

12. 1. 2018 16:01
Elena Verbicka

Děkuji za vaše doporučení a skvělou recenze

6. 10. 2018 14:18
kypista

Ahoj,holky.Toto je muj prvni komentar,ktery pišu.Jsem bivala fito modelka a mam rada sve soukromi... podlouhe dobe jsem se rozhodla na permantni make-up.kvuli cýtlivoasti pleti atd... jsem strašna perfekcionistka a detajlostka...Dnes jsem  si nechala udelat liny dolni a horni od Elen Vrbické je pani profesionalka moc vam dekuji jsem velice spokojna.Pani pracuje s kvalitnim make-upem a je velmi šikovna...kdo ma rad prirodni zenskou krasu jako ja...tak určite mužu doporučit.Salon Jasmin

17. 12. 2017 11:42
jiřina

U paní jsem již podruhé a nemam neplanuji jit nikam jinam. Jsem naprosto spokojena. profesionalni pristup od pani Ellen, prijemne vystupovani a prostredi salonu.

Urcite se k pani opet vratim

16. 12. 2017 10:00
Ludmila Dostalová

Milé dámy a slečny,

vzhledem k tomu, že mám každé obočí jinak vysoko a už dlouho jsem si ho různě upravovala, dala jsem na radu své dcery a šla do permanentního make-upu. Dlouho jsem vybírala salon a zkusila salon Jasmín paní Elen. Mohu říct, že jinam už nepůjdu!!!! Naprostá spokojenost!!!

Ludmila D.

 

11. 5. 2017 18:45
Elena Verbicka

Děkuji moc za vaši recenze

6. 10. 2018 14:10
Therese L.

Vážení,

Toto je vůbec první komentář, který kdy na internet píši a to je mi už, bohužel, 30 let. Většinou jsem to považovala za ztrátu času, ale v tomto případě, po přečtení hanlivých recenzí na paní Ellen, mi to prostě nedá. Bůh ví, že kdokoliv, kdo mne zná včetně mojí kadeřnice, manikérky-pedikérky, hospodyně a autolakovny (to asi zní divně, ale nesnáším i ten sebemenší škrábanec na laku auta), by potvrdil, že jsem ten nejhorší perfekcionista na světě! Když jsem se rozhodla pro permanentní oční linky, což je asi 6 let, šla jsem hned napoprvé k paní Ellen a od té doby tam chodím pravidelně a vždy, opakuji vždy, jsem byla s výsledkem i s jednáním spokojená na 100%. Letos jsem navíc přidala na radu paní Ellen (ona to tedy navrhovala už od začátku, ale já jsem v celku tvrdohlavá osoba) i linky na horním víčku. Opět perfektní! Jediné čeho lituji, že jsem si je nenechala udělat dříve. Salon je velice pěkný a čistý. Zima mi tam nikdy nebyla! Ono tam ale nemůže být vedro k zalknutí, protože se Vám pak kapiláry na obličeji více prokrví, tetování by více krvácelo a barva by se neuchytila! Navíc máte pod sebou vyhřívanou podložku! Paní Ellen nemá navíc problém objednat na korekci, pokud je to potřeba, ale já ji třeba letos nebudu vůbec potřebovat. Je milá a všechno Vám vysvětlí. A dozvíte se i spoustu zajímavých věcí v péči o pleť atp. Zkrátka za sebe opravdu mohu bez obav doporučit a ty nespokojené recenze upřímně moc nechápu a moc jim nevěřím... Therese L.

15. 2. 2017 23:36
Mirka K.

Také  já se chci  podělit o svou zkušenost.

Dlouhou dobu jsem váhala, bála jsem se výsledku. Potkávala jsem některé ženy, které vypadaly opravdu příšerně. Kamarádka mě přesvědčila, abych navštívila salon paní Elen - Vodičkova 16. Ona byla spokojená a já viděla výsledek, který se mi líbil.

Paní Elen je velice příjemná, milá, profesionální. Bylo mi líto, že jsem se neodvážila již dříve. Paní Elen mi poradila, uklidnila, že pokud nebudu spokojená, je i další řešení, korekce a výsledek bude dle mých představ. Make-up obočí provedla velmi profesionálně, výsledek je perfektní, přirozený a já moc spokojená.

Ještě jednou Vám paní Elen moc a moc děkuji.

12. 2. 2017 23:34
Gabriela S.

Vážení a milí, musím se přidat a protože jsem detailista velmi dlouho jsem kvůli strachu váhala, zda si nechat permanent vůbec udělat. Na doporučení jsem navštívila paní Elen. Je perfektní - milá, vstřícná, má cit pro barvy, předem namaluje tužkou, poradí, …a stejně perfektní je i můj makeup. Teď jsem spokojená, make-up je přirozený.

10. 2. 2013 15:52
Irena

Dnes jsem byla na PMO u paní Eleny a jsem velice spokojena velice profesionální přístup.

13. 1. 2013 19:54
Andrea B.

Milá paní Elenko,

je vidět, že s permanentem máte bohaté zkušenosti. Profesionálně jste odvedla svou práci. Moc děkuji.

Milé holky, není to nic srandovního. Jedno obočí mi místy krvácelo, takže napoprvé barva dobře nesedlá. Hned po aplikaci bylo to trochu nejisté období čekání, ale na opravu mohla jít až po třech týdnech. Paní Elen vysvětlila, že za krvácení pokožky muže nejčastěji zvýšený tlak. Po korekci více dála na její rády tak aby při hojení barva dobře usedlá. S konečným výsledkem jsem spokojena. Do budoucna zvažují i linky. 

7. 12. 2012 10:40
Powered by JoomVita VitaBook